• apple.jpg
 • bananas_2.jpg
 • fruits.gif
 • tamarind.jpg
 • zalew_zemborzycki_1.jpg
 • zalew_zemborzycki_2.jpg
 • zalew_zemborzycki_3.jpg
 • zalew_zemborzycki_4.jpg
 • zalew_zemborzycki_5.jpg
 • zalew_zemborzycki_6.jpg
 • zalew_zemborzycki_7.jpg
 • zalew_zemborzycki_8.jpg

Zalew Zemborzycki noclegi. Znajdziecie tu Państwo propozycje samych noclegów jak i noclegów z wyżywieniem nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Oferty noclegu nad Zalewem Zemborzyckim i w jego okolicy oferują różne obiekty - w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych z dostawką lub bez. Aby dokładnie poznać obiekty w jakich możemy znaleźć nocleg nad Zalewem Zemborzyckim prosimy kliknąc na odnosnik do strony www interesującego obiektu. Serdecznie zapraszamy - noclegi - Zalew Zemborzycki i okolice.

Noclegi nad Zalewem Zemborzyckim to Hotel Korona który położony jest w bliskiej odległości od Zalewu Zemborzyckiego w Zemborzycach Tereszyńskich. Do dyspozycji gości Hotel Korona oferuje 60 klimatyzowanych pokoi dwuosobowych Deluxe oraz 2 klimatyzowane apartamenty z wanną jacuzzi i bidetem. Każdy pokój Deluxe jest wyposażony w telewizor LCD, biurko do pracy, bezprzewodowy internet, minibar, sejf oraz zestaw powitalny do parzenia kawy i herbaty. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową z baterią termostatyczną, suszarkę do włosów oraz lusterko kosmetyczne. Hotel Korona posiada także pokój przystosowany dla osbób niepełnosprawnych. Natomiast samochód mozna zostawić na jednym ze stu monitorowanych miejsc parkingowych. 

Hotel Zajazd pod Kasztanami połozony jest bezpośrednio nad Zalewem Zemborzyckim w odległości 8 kilometrów od centrum Lublina. To dobre miejsce na wypoczynek, rekreacje, szkolenia, konferencje, bankiety, festyny i przyjęcia okolicznościowe. Do dyspozycji gosci Hotel Zajazd pod Kasztanami posiada klimatyzowane sale wyposażone w profesjonalny sprzęt oraz restaurację ze wspaniałą kuchnią. Hotel Zajazd pod Kasztanami oferuje także noclegi. Posiada 33 pokoje hotelowe (20 w budynku głównym oraz 10 w budynku nad wodą położonym 100 metrów od budynku głównego). 

Kemping Dąbrowa znajduje się nad Zalewem Zemborzyckim w lesie Dąbrowa. 

Kemping Marina połozony jest nad Zalewem Zemborzycki w Ośrodku Marina.

Motel Willa Vanett położony bezpośrednio nad Zalewem Zemborzyckim także oferuje noclegi. Motel Willa Vanett posiada 14 miejsc noclegowych. Oferowane pokoje gościnne są komfortowo urządzone a po spokojnej nocy mozna zjeść smaczne śniadanie, które jest wliczone w cenę pokoju. W każdym pokoju znajduje się łązienka, telewizor oraz internet bezprzewodowy. Motel posiada także parking dla gości gdzie można bezpiecznie zostawić swój samochód.

Zajazd Krężniczanka to magiczne i malownicze miejsce położone 3 kilometry od Zalewu Zemborzyckiego gdzie z dala od cywilizacji można znależć ciszę i spokój. Zajazd Krężniczanka to także noclegi w okolicy Zalewu Zemborzyckiego. Obiekt posiada 9 pokoi gdzie można zakwaterować 19 osób lub w wersji bardziej przytulnej liczba ta zwiększy się do 37 odób. Zajazd posiada jeden pokój trzyosobowy oraz osiem pokoi dwuosbowych w różnych kategoriach cenowych. 

Zajazd pod Gwiazdami usytuowany jest 5 kilometrów od centrum Lublina i w bliskiej okolicy Zalewu Zemborzyckiego. Obiekt oferuje komfortowe pokoje (4-osobowe, 3-osobowe, 2-osobowe, 1-osobowe oraz pokoje małżeńskie wyposażone w telefon, telewizor, łazienkę oraz internet Wi-Fi wraz z wliczonym w cenę sniadaniem), restauracje na obiad lub wystawne przyjęcia ogranizowane w lokalu lub w ogrodzie. Maksymalna ilośc miejsc noclegowych wynosi 40. Zajazd pod Gwiazdami oferuje dla gości parking, internet Wi-Fi, ogródek piwny, aleje spacerową, bilard, ping-pong a dla najmłodszych plac zabaw z trampoliną i boisko. 

Jeśli zainteresował Państwa wybrany obiekt noclegowy, proszę o wpisanie jego nazwy do poniższej wyszukiwarki która poda jego dane kontaktowe.